L'Art de la cuisine Martell 2018
L'Art de la cuisine Martell 2018

Wzorem lat ubiegłych ponownie jesteśmy partnerem Ogólnopolskiego Konkursu Młodyc h Talentów Sztuki KulinarnejL'Art de la cuisine Martell 2018,podczas którego instruktorzy Sushi Akade mii i Studia Sztuki Kulinarne jbędą prowadzić bezpłatne warsztaty sushi. Zapraszamy na wyjątkowe wydarzeniepodczas jednego z najbardziej prestiżowy ch konkursów kulinarnych w Polsce.

Do zobaczenia w Rynie!

Więcej informacji: http://www.zamekryn.pl/martell-2018

Wybory Miss AWF Warszawa 2014
Wybory Miss AWF Warszawa 2014

Tak jak rok temu, byliśmy fundatorem jednej z nagród charytatywnej loterii organizowanej przez Uczelnianą Radę Samorządu Studentów AWF odbywającej się w połączeniu z wyborami Miss AWF w Warszawie. Dochód z wykupionych losów w całości został przeznaczony na spełnianie marzeń ciężko chorych dzieci z Fundacji Mam Marzenie.

Konkurs kulinarny L'Art de la cuisine Martell 2014
Konkurs kulinarny L'Art de la cuisine Martell 2014

Kolejny raz byliśmy partnerem tego prestiżowego konkursu kulinarnego. XII Ogólnopolski Konkurs Młodych Talentów Sztuki Kulinarnej odbył się, jak w zeszłym roku, w ekskluzywnym Hotelu Zamek Ryn****. 16 drużyn reprezentujących restauracje z całej Polski rywalizowało o tytuł najbardziej uzdolnionych kucharzy.

Mistrzostwa Świata w Piłce Plażowej Mazury 2013
Mistrzostwa Świata w Piłce Plażowej Mazury 2013

W tym roku zostaliśmy zaproszeni do zaprezentowania swoich umiejętności podczas uroczystej Gali podsumowującej Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej - Mazury 2013. Wspieraliśmy również edukacyjny projekt "Restauracja Mistrzów".
Stare Jabłonki odwiedzili najlepsi zawodnicy siatkówki plażowej reprezentujący ponad 50 krajów. Wydarzeniu towarzyszyły koncerty gwiazd.

Ta strona używa plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.
zamknij