Wydarzenia, w których braliśmy udział

Wybory Miss AWF
Wybory Miss AWF Warszawa 2014

20.03.2014
Tak jak rok temu, byliśmy fundatorem jednej z nagród charytatywnej loterii organizowanej przez Uczelnianą Radę Samorządu Studentów AWF odbywającej się w połączeniu z wyborami Miss AWF w Warszawie. Dochód z wykupionych losów w całości został przeznaczony na spełnianie marzeń ciężko chorych dzieci z Fundacji Mam Marzenie.
Konkurs Kulinarny
Konkurs kulinarny L'Art de la cuisine Martell 2014

28.02.-01.03.2014
Kolejny raz byliśmy partnerem tego prestiżowego konkursu kulinarnego. XII Ogólnopolski Konkurs Młodych Talentów Sztuki Kulinarnej odbył się, jak w zeszłym roku, w ekskluzywnym Hotelu Zamek Ryn****. 16 drużyn reprezentujących restauracje z całej Polski rywalizowało o tytuł najbardziej uzdolnionych kucharzy.
W sobotę w trakcie trwania konkursu Sushi Akademia przygotowała dla gości i uczestników konkursu:
Tomasz Szymankiewicz - szkolenia sushi;
Dariusz Richter - seminaria na tematy "Ryby jesiotrowate i kawiory" i "Kuchnia malezyjska".
Tym razem przygotowaliśmy sushi na piątkowy wieczór :).
podziękowania Hotel Anders
Mistrzostwa Świata w Piłce Plażowej Mazury 2013

06.07.2013
W tym roku zostaliśmy zaproszeni do zaprezentowania swoich umiejętności podczas uroczystej Gali podsumowującej Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej - Mazury 2013. Wspieraliśmy również edukacyjny projekt "Restauracja Mistrzów".
Stare Jabłonki odwiedzili najlepsi zawodnicy siatkówki plażowej reprezentujący ponad 50 krajów. Wydarzeniu towarzyszyły koncerty gwiazd.
Wybory Miss AWF
Wybory Miss AWF Warszawa 2013

07.03.2013
Byliśmy fundatorem jednej z nagród charytatywnej loterii odbywającej się w połączeniu z wyborami Miss AWF w Warszawie. Całkowity dochód z wykupionych losów został przeznaczony na realizację marzeń ciężko chorych dzieci z Fundacji Mam Marzenie.
Czujemy się wyróżnieni i dziękujemy realizatorom imprezy za zaproszenie do uczestnictwa w takiej inicjatywie.
Konkurs Kulinarny
Konkurs kulinarny L'Art de la cuisine Martell 2013

02.03.2013
Byliśmy partnerem jednego z najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych w kraju.
XI Ogólnopolski Konkurs Młodych Talentów Sztuki Kulinarnej odbył się w ekskluzywnym Hotelu Zamek Ryn**** umiejscowionym w XIV-wiecznym zamku krzyżackim. W konkursie brało udział 16 ekip kucharskich z najlepszych restauracji w Polsce. Gośćmi były wyłącznie osoby zawodowo zajmujące się branżą restauracyjną i hotelową.
Sushi Akademia przygotowała szkolenia i seminarium dla gości i uczestników konkursu:
Tomasz Szymankiewicz - szkolenia sushi;
Dariusz Richter - seminarium na temat „Przenikanie kultur kulinarnych Wschodu i Zachodu”.
Na wieczornej Galii Dinner przygotowane przez nas sushi cieszyło swoim smakiem wszystkich obecnych.
Ogólnopolski Konkurs na najlepszą Restaurację Sushi 2012

26.07.2012
Byliśmy partnerem strategicznym i fundatorem nagrody konkursu na najlepszą Restaurację Sushi 2012.
Miejscem imprezy była laureatka zeszłorocznej edycji konkursu - warszawska restauracja o wyjątkowy wnętrzu - Izumi Sushi. Rywalizacja odbyła się w trzech etapach: sushi tradycyjne, sushi w stylu dowolnym i najlepszy sushimaster. Dodatkowo impreza wypełniona była różnorodnymi atrakcjami mającymi na celu przybliżenie kultury Japonii.
Sushi Akademia opracowała zadania konkursowe oraz zasiliła szeregi konkursowego jury. Dla gości zorganizowaliśmy bezpłatne warsztaty przygotowywania sushi. Dariusz Richter przeprowadził wykład i prezentację z degustacją alkoholi japońskich.