Media o nas

Tajniki sushi
Aby za wyglądem potrawy szedł odpowiedni smak niezbędna wydaje się teoretyczna wiedza i merytoryczne wskazówki, które składają się na tajemnicę przyrządzenia tej najbardziej znanej specjalności Japonii. Innymi słowy, aby sporządzić prawdziwe sushi należy poznać całą filozofię tej potrawy o ponad 1000-letniej tradycji.
zobacz więcej »www.newsgastro.pl
Serwis restauratorski
Sushi jest potrawą niskokaloryczną, smaczną i uważaną za najzdrowszą na świecie. Ma już rzesze miłośników, a więc... Nie może zabraknąć sushi na Państwa przyjęciu!
zobacz więcej »www.gastrona.pl
Cała kuchnia w małej pigułce
Przypalasz wodę na herbatę, ale oddasz wszystko za deskę świeżo przyrządzonego sushi? W kuchni zachowujesz się jak słoń w składzie porcelany, ale kochasz diabelsko . . .
zobacz więcej »www.warszawianki.pl
Można inaczej
Wiele osób decyduje się na kursy przyrządzania sushi ze względów finansowych. – Sushi w barze jest dość drogie, a koszt przygotowania samodzielnego wynosi ok. 25 proc. ceny restauracyjnej – wyjaśnia...
zobacz więcej »www.zyciewarszawy.pl
Gwiazdy gotują po domach
– Mieliśmy się uczyć przygotowywania japońskich potraw. Do tej pory próbowałem robić sushi po swojemu. Po spotkaniu dowiedziałem się, jak je prawidłowo przygotować i jak powinno smakować. Różnica jest ogromna...
zobacz więcej »www.rp.pl